טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

קנייה של טבעת מעוצבת

מי לא אוהב טבעת מעוצבת? גם אלו בעלות המראה הפשוט, רקועות כך לאחר השקעת תשומת לב רבה בעיצובן. טבעות נענדות על כל יד – למין קטן ועד לגדול, נשים וגברים בכל עדה וגזע. הטבעת עצמה מקשטת את פרקי הידיים מעצם היותה נראית לכל, ולעתים היא מסמלת סטטוס – ומספרת שהעונד אותה נשוי. טבעות נישואין מסוג זה אמנם לא אמורות להיות מקושטות יתר על המידה, אולם חייבות לענות על הקריטריונים שבהלכה. אם הזוג רוצה, יוכל להשתמש באותה הטבעת ולשנות את צורתה לאחר הקידושין. טבעות נישואין מעוצבות לזוגות נראות כמו טבעות רגילות, רק יוקרתיות יותר.

החומר שממנו עשויה אהבה
הצורף שהופך את הטבעת למושקעת ולמעוצבת פועל על פי תכנון או הלך הלב. ניתן להגיש לו את חומרי הגלם הרצויים – רצוי בדרך כלל חמרי גלם כמו זהב, כסף, פלטינה, נחושת ועוד והופך אותם למעשה פאר. כדי שאותה "אהבה" תהיה טהורה, חומרי הגלם יוכלו להיות באיכות הגבוהה יותר, והיום לא קשה למצוא כאלו לצד החיקויים.

איפה לרכוש טבעות מעוצבות?
הטבעות המעוצבות אינן תמיד נמכרות בבית המלאכה שבהן נעשו, ורצוי למצוא מעצב שהולך על פי הקו הבלעדי שמעניין אתכם. אם אין כזה, בוודאי ישנן חנויות שאוספות את הפריטים הדומים מכל אותם מעצבי תכשיטים ומוכרות אותם לקהל שלהן – כך יש סיכוי שהקהל יאהב את רב מה שנמצא בחנות. על מנת להקל על הקונים, יש כיום חנויות וירטואליות לממכר טבעות מעוצבות שמחזיקות קטלוגים מעודכנים של דגמי טבעות.

להביט בקטלוג תכשיטים ולבחור
למצוא טבעת מעוצבת על פי הטעם אינה עניין קל לרבים, כל עוד לכל אחד ואחת ישנו טעם ייחודי במיוחד באלו. רכישת טבעת מעוצבת יכולה להיות עניין קל יותר לאחר עיון בקטלוג תכשיטים. יש לקחת בחשבון שלתכשיטים בקטלוג ישנו צבע שונה מבמציאות, וכשבוחרים – יש להתייחס לפלטת הצבעים המוצעת. במידה והטבעת הרצויה לא נמצאה, ניתן תמיד לצרוף אחת.


 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר