טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעות נישואין מעוצבות לזוגות

כאשר זוג צעיר מתכנן חתונה על מנת לציין את העובדה שהם באים בברית הנישואין הקדושה בדרך כלל הם עסוקים עד למעל הראש בכל מיני הכנות לקראת היום המיוחל והמיוחד. צריך לקבוע מקום להתחתן בו, לדאוג לרשימת מוזמנים, להזמין רב שיבצע את הטקס ההלכתי, לדאוג למזון ולמשקאות לאורחים, להביא די.ג'יי שירקיד וישמח את האורחים בחגיגה, לסגור צלם אירועים שיתעד הכול ועוד אינספור של פרטים קטנים לסגור. בה שבדרך כלל משאירים לרגע האחרון הוא עניין של היכן קונים טבעות נישואין לזוג הצעיר.

סוגי עיצובים של טבעות נישואין
בשונה מטבעות אירוסין שיכולות להיות לפי טעמו של כל מי שעונד או רוכש אותן, טבעות נישואין צריכות לעמוד במספר כללים לפי ההלכה היהודית על מנת שיהיה ניתן להשתמש בהם בטקס האיוד הקדוש בין שני בני זוג. ישנם כל מיני סוגים של עיצובים לטבעות נישואין אך חשוב מאוד להקפיד שהטבעת תהיה חלקה בחלק הפנימי שלה על מנת שתקבל את אישורו של הרב המחתן. חנויות תכשיטים רבות מחזיקות מגוון של טבעות זהב כאלו במיוחד למטרה זו.

כיצד מומלץ להתאים טבעת נישואין
תבעת נישואין היא תכשיט שעונדים אותו על האצבע מים הנישואין ובתקווה על סוף החיים. לכן חשוב מאוד לבחור ולהתאים טבעת נישואין נוחה. כמובן שהיא צריכה להיות לטעמו של מי שעונד אותה. זוגות רבים מתאימים את טבעת הנישואין לסגנון ולעיצוב של טבעת האירוסין על מנת שיהיה ניתן לענוד אותן יחד ולקבל מראה תואם אחיד ואופנתי.

כיצד בוחרים טבעת נישואין
בדיוק מהסיבה שטבעת נישואין היא תכשיט לטווח ארוך מאוד מומלץ מאוד לרכוש טבעת נישואין קלאסית ולהימנע מעיצובים או גימיקים שנראים לכן אופנתיים היום, אך עלולים להיראות לכם זולים ובטעם רע בעוד כמה שנים טובות.

 

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר