טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

תכשיטים לחתונה

התמונה של יום החתונה תהדהד לעוד שנים רבות כנראה. את מעוניינת לזהור כפי שמעולם לא זהרת. אתה מעוניין להיות הבולט מכולם, כי אתה המלך של הערב הזה. אין יותר מתכשיטים כדי להפוך מראה לאקסקלוסיבי ומיוחד. בין אם אלו תכשיטים לגבר או תכשיטים לאישה, רצוי להשקיע מעט מחשבה אם לא בטוחים ממש איך לבחור תכשיטים לגבר או לאישה.  בעוד גברים אמורים ללבוש חליפות שאין בהן דופי ואולי אפילו מטפחת או פרח בדש החליפה (שלא כמו ביום- יום), עדיין אין זה פוטר מאיזה צמיד זהב מעניין או משרשרת זהב עם תליון עדין.

תכשיטים לחתונה -  לגבר ולאישה
חתונות הן מכלול אירועים (קומפלקס) – כלומר, אין זה מסתכם באירוע בודד כמו חתונה: זה יכול להתחלק לאירוע הקידושין, מסיבת החתונה, מסיבת הרווקות, שבת חתן, טקס חינה, מקווה ועוד. בסופו של דבר יוצא שזה כמעט שבוע שלם של אירועים שחוגגים בהם את החתונה בין בני הזוג. בתוך כל האופוריה הזו, יש לקנות להם מתנות שוות ערך (ויש המסתפקים גם במתנה אחת בודדת ואיכותית). אחת המתנות האיכותיות ביותר שנשמרות לאורך השנים כזיכרון יפה הוא התכשיטים מהחתונה, מלבד הטבעת לחתונה. תכשיטים שהם אינם טבעות יכולים להגיע בצבעים שונים (אם כי הצבע המוביל הו זהב או כסף לרוב) – כשמשובצות להם אבנים שונות.

תכשיטים עם או בלי יהלומים
אין צורך ביהלומים כדי לקדש את האישה, כך החליטה ההלכה, אולם בשאר התכשיטים ניתן לקשט את הגוף, ואפילו רצוי – וזו כאמור אחת המתנות שהכלה תשמח לקבל מלבד רשימת מתנות מוכנה מראש לחתונה. רצוי להתאים זאת לשמלת הכלה, ומצד שני לא להכביר בהם כדי לא ליצור מראה עמוס ומנקר עיניים, ואותו הדבר כלפי הבעל המתחתן.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר