טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעת לחתונה

על פי המסורת היהודית וההלכה, לטבעת חתונה ישנו מרקם מיוחד שחייבים להקפיד עליו כדי לשמור על חתונה כשרה כדת וכדין. מי שלא מתחתן דרך הרבנות, יכול לבחור טבעת לחתונה מכל סגנון וצורה, הלא זוהי הטבעת שתשמש אתכם לשארית חייכם.

זהו היום הראשון של שארית חייך
מהיום שתבחר טבעת לחתונה, משהו בחייך ישתנה. להבדיל מטבעת אירוסין או כל תכשיט אחר איתו אתם מציעים (לעתים גם בהפתעה) נישואין האחת לשני ומקווים לתשובה חיובית, כשהולכים לקנות טבעת נישואין זה כבר ביחד, אתם כבר מבוססים במחשבה, מחושבים יותר וזוגיים יותר מתמיד. ביהדות על הגבר לקנות את הטבעת לאישה, כששילם את מלוא סכומה לפני החופה, הטבעת עצמה עשויה או מכסף או מזהב (אולם ללא ציפוי של זהב על כסף למשל), ללא שיבוץ של אבן טובה עליה, חלקה וללא חריצים כללה (וללא חריטה), וחייבת להיות עגולה בצידה הפנימי (מבחוץ זו כבר שאלה אחרת). טקס הקידושין הוא אקט של קניין, ולכן טבעת לחתונה הינה "שווה כסף", כלומר- שהבעל קנה בכספו שלו.

טבעת לחתונה – שרשרת מקשרת
יש האומרים כי כל זוג בישראל הוא כטבעת בשרשרת הטבעות המקשרת יחדיו את עם ישראל עם אבותיו. הרי כשהחתן עונד טבעת לחתונה על אצבעה של כלתו, הוא מתכוון לבנות עמה בית בישראל כפי שעשו יהודים לפניו. הטבעת הזו אמנם עשויה מחומרים יוקרתיים, אולם אמורה להיראות פשוטה וסמלית, כדי שהכלה לא תבחר בחתן משום שהיא מאמינה כי ערך הטבעת עולה על שלה.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר