טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

ההחלטה לרכוש טבעות אירוסין

לפני שנים רבות, כך מספרות לנו האגדות, היה מנהג לעשות מסיבת אירוסין. הנצר לכך נשמר בתמציתו, כשאחד מבני הזוג עדיין מציע נישואין בדרך המסורתית והידועה, באמצעות טבעת. הטבעת היא הסמל המוחשי לשייכות, שמזכיר לאורך שעות היממה באמצעות צורת הטבעת העגולה והסגורה, כי החיים הם מערכת מחזורית, ותפקידו של הזוג הוא להמשיך את המסורת שמגלגלת את החיים. הטקס המיוחד של הענקת הטבעת בדרך כלל דורש זמן רב לתכנון – יש כאלו שמנצלים חופשה בחו"ל לצורך העניין, יש מי שעושה את זה באופן מפתיע באמצע מקום פסטורלי, ויש מי שפשוט מחפש טבעת ביחד ומפתיע עם השאלה.

משמעות הסמל שבאירוסין
טבעות אירוסין משתייכות למשפחת התכשיטים עם משמעות. כשעונדים את הטבעת המיוחדת, אולי לא כל אחד יודע שאכן מדובר בטבעת אירוסין, משום שאין כללים ברורים בעיצוב אותה הטבעת (בניגוד לטבעת נישואין – שסימניה מובהקים). מאידך, מי שעונד את הטבעת הזו יודע מה היא מסמלת, וזו למעשה המשמעות העמוקה שעומדת מאחוריה.

איך לבחור סוג של טבעת אירוסין?
יש סוגי טבעות אירוסין שונות ומגוונות – הנבדלות בפרמטרים כמו חומר גלם – מתכת יקרה כל שהיא כמו זהב או כסף ואפילו נחושת, צבעה של הטבעת, הגודל שלה ביחס ליד, סוג היהלום או אבן החן שמקשטת אותה. כדי לבחור את הטבעת שתתאים ביותר, רצוי ללכת עם קרובה או מכרה של בני הזוג, ולהתייעץ לגבי זה, היות והטבעת אמורה להשתלב עם שאר הטבעות שעל היד ולייצג עם זאת גם רמה אחת גבוהה יותר בעיצוב מהן.

האם לרכוש אותה באינטרנט?
ניתן כיום לבחור ולרכוש טבעות אירוסין גם באינטרנט, אולם רצוי לעשות זאת כשידועים כל מרכיביה וחומרי הגלם, כדי לדעת אם מחירי טבעות אירוסין באינטרנט משתלמים בסופו של דבר. כדי לקבל הכוונה מקצועית יותר, רצוי ליצור קשר עם החנות או להגיע אליה פיזית.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר