טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

התאמת תכשיטים למבנה הפנים

ישנן אשליות אופטיות שתפקידן לחדד את המסר הויזואלי שאותו אנו רוצים להעביר, במיוחד כשמדובר על סגנונות מראה ותדמיתנות. כאשר מדברים על איש עסקים למשל, רצוי שתהיה לו חזות של אדם קפדן. ואיך מאתרים את התכונה הזו בבן – אדם? מוצאים ראיות בכל הגוף כי הוא אוהב טיפוח, ומקפיד גם על החיצוניות שלו. כן גם תכשיטים מקובלים – יש בכוחם לשנות את דעתו של אדם לצד הזה או לצד השני, אפילו אם באופן בלתי מודע הם משפיעים על דעתו של אדם. התכשיטים המותאמים למבנה הפנים יכולים לעגל יותר אותם, להאריך, לשוות מראה רציני ועוד.

תכשיטים שמחברים את הראש לדעה
התכשיטים שמשתמשים בהם באזור הראש הם שרשראות, עגילים למיניהם – כולל פירסינגים בכל אזורי הפנים – האוזן, האף, הגבה, האזור שמתחת לאף ואפילו הלשון. כל אחד מהנקודות הללו הוא בעל פוטנציאל לשינוי מראה באמצעות תכשיטים. לדוגמה – השרשראות תוכלנה להתחבר לגוף ממש כמו בגדים; אנשים נמוכים שבוחרים שרשראות ארוכות יכולות להעניק אשליה של מבנה גוף ארוך יותר. כך למשל גברים יוכלו לרכוש שרשראות לגברים שיעשו את העבודה בדייט.

פנים רזות?
לאנשים רזים בעלי מבנה פנים עגול יתאימו תכשיטים עדינים יותר – על הגוף ובסביבת הפנים. אפשר להתהדר בעגילים צמודים – כמו למשל עגילי יהלום , טבעות נזם דקות לאף או לצמרת האוזן וכן הלאה. לפנים אליפטיים – כל סגנון של עגילים יכול להתאים. במידה ומדובר בפנים מלאות ועגולות – אפשר להשתמש בעגילים מאורכים או בעלי צורה מרובעת, על מנת שלא להדגיש את הצורה העגולה שבפנים.

פנים בצורת לב
כשמדובר בפנים בעלי סנטר חד וצר, אל מול שתי פינות בולטות ברחבי המצח, יתאימו לאזור הסנטר תכשיטים שמעניקים אשליה של סנטר רחב יותר – ביחד עם עגילי נברשת שמתרחבים מאזור עצם הלסת שמתחת לאוזן ומטה, או עגילים מרובעים.

 

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר