טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

תכשיטים עם משמעות

ככל שתכשיטים מלווים אותנו משך ימי חיינו, ישנה אפשרות שתמצא תכשיט מיוחד על פרק היד או הצוואר של מישהו למשל, שהוא תכשיט ותיק – הוא בן מספר שנים ולא מחליפים אותו, משום שיש לו משמעות. ובקטגוריה זו נכללות טבעות נישואין וטבעות אירוסין, תכשיטים מקרובי משפחה אהובים – מזכרות, מתנות וירושות, וקמעות מסוגים שונים- יש כאלו שעונדים תליון צדף מאיזו ארץ אקזוטית ששהו בה, ויש כאלו שלעולם לא יוותרו על הטבעת של סבתא שעזרה להם במבחן או בתחרות אז – וגם היום.

המסר המדויק
בגדים הם אמנם בעלי אמירה מיוחדת, אולם התכשיטים שעל גביהם מעניקים את הערך המוסף, את ה"נגיעה" שמעניקה למראה את הגימור המושלם. לכל אחד ישנה טבעת נישואין מעוצבת למשל, אולם לא לכל אחד יש טבעות נישואין מעוצבות לזוג. זה יכול להראות על טעם טוב, על יוקרה. וגם כשלבושים "טיפ-טופ", אין כמו ענידת תכשיט בשביל להניח את הדובדבן על הקצפת ולהעניק מראה זוהר, ממש כמו שרצינו לשדר.

תכשיט רואה ואינו נראה
תכשיטים שיש להם משמעות מיוחדת אין חובה להחצין, הרי עונדים אותם בכל מקרה. הם יכולים גם להיות מתחת לבגדים, למרות שהם "ראו" רבות בחייהם. סביר להניח שתעבירו אותם הלאה ולא תתנו אותם עד לשארית חייכם. בכל מקרה, אפשר לסמן אותם על ידי הטבעה בכסף או בזהב, ואפילו לחרוט הקדשה ככה לאדם אהוב שמקבל מתנה כזו שלא ישכח למשך ימי חייו הבאים.

תכשיטי קבלה
ישנם תכשיטים שמיוצרים מפני מהותם וסגולותיהם בעלות משמעות ביהדות – כמו למשל תכשיטי קבלה. כל תכשיט מורכב מצורות וסמלים בקבלה בדרך כלל, וכן ישנו צירוף של אחד מ- 72 השמות מן הקבלה – שיש בו כדי להעניק ברכה או להרחיק רעה. אלו תכשיטים שיש להם חיבור עמוק עם הנפש, ורצוי שתהיה מעט אמונה על מנת שהם יפעלו.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר