טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

תכשיט יהלום (כמעט) בכל תקציב

אנחנו אוהבים לראות דברים יקרים על גופנו, אחרת איך אפשר להסביר את זה שנסיכים, נסיכות, מלכים ומלכות עונדים פרטי לבוש שמשולבים בהם יהלומים? תכשיטים יקרים נענדים במעמד מיוחד כמו למשל בטקסי החתונה, בכנסים גבוהים ועוד. תכשיטים יקרים הם עבור המון אנשים מושג שנשמע כמו תכשיט שהועבר בירושה משום ערכו היקר או משהו שחוסכים עבורו. המשפטים הנדושים שנפלטים מפי אנשים שנכנסים לחנותתכשיטים (או לפחות עולים בראשם) הם בסגנון – "איזה תכשיט מהמם! הלוואי שהוא היה שלי, אבל אני לא יכולה להרשות לעצמי", אולם לא מודעים לאפשרויות האמיתיות.

איך מודדים שווי יהלומים?
שוויו של תכשיט עולה על שווי היהלום שבו, אולם הערך המרכזי שלו נקבע בדרך כלל על פי שווי היהלום. שווי היהלום נמדד על פי משקלו וגודלו, רמת הצלילות או הניקיון של היהלום, צבעו, חיתוכו, הסימטריה שלו ועוד. אפשר לרכוש אותו לחוד דרך מכירת יהלומים ואפשר  שיהיה משובץ על גבי טבעת.

הגדרת תקציב לרכישת יהלום
כל אחד יכול להעמיד לעצמו את התקציב לרכישת יהלום, ולהתאים את היהלום ואת ערכו על פי התקציב. כך למשל יהלום שהוא עגול וגם בגודל 1 קראט, שצבעו H, שיש לו רמת ניקיון I1 ושרמת החיתוך שלו זה VERY GOOD עדיין יכול לעלות פחות מיהלום בן 0.8 קראט, שצבעו E, רמת הניקיון שלו VS2 ורמת החיתוך EXCELLENT. זו הסיבה שרק עין מיומנת ומזוינת בזכוכית מגדלת יכולה להעריך את שוויו של יהלום.

אפשרויות נוחות לתשלום
היום חנויות מציעות פריסה נוחה לתשלומים באשראי, לבד מכך, היהלום לא מגיע לבדו. ניתן למצוא את הנוסחה הנכונה מבלי שתגבה מרוכש התכשיטים כסף רב, אף כשמדובר בטבעות אירוסין. חשוב להתייעץ עם מומחים לנושא לפני רכישת התכשיט, ואולי אפילו להרכיב את חומרי הגלם אצל צורף.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר