טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

איך לבחור תכשיט לאישתי?

כאשר קונים תכשיט לאישה יש לקחת מספר גורמים חשובים בחשבון. ראשית כל, נשים רבות סובלות מאלרגיות ותגובות גופניות שונות ולא רצויות כאשר עורן בא במגע עם מתכות כגון כסף או זהב. לכן חשוב לוודא בטרם הקנייה האם אכן האישה שלה אתה קונה את התכשיט סובלת מכך. לא תרצה לקנות לאישה שאתה אוהב עגילים מזהב רק בשביל לגלות שהם עושים לה פריחה. שיקול נוסף שיש לעשות בטרם רוכשים תכשיטים מעוצבים הוא איזה סוג תכשיט האישה אוהבת ביותר. יש נשים שאוהבות צמידים ויש נשים המעדיפות תליונים או טבעות. חשוב לקנות תכשיט שאנו יודעים שהאישה תאהב ללכת איתו.

סוגי תכשיטים שונים
אחרי שבחרנו את סוג התכשיט שאנו חושבים שהכי מתאים לאישה שלה אנו רוכשים אותו, נותר לבחור את סוג העיצוב של התכשיט. עיצוב התכשיט צריך להיות תואם למבנה גופה ותכונות האופי של האישה העונדת אותו. למשל, אישה עם צוואר ארוך תיראה טוב עם עגילים ארוכים, לעומת אישה עם צוואר קצר. בנוסף, במקרה ומחליטים לקנות טבעת, יש צורך לאמוד באופן כללי את מידת האצבע של האישה. אם אתם קונים מתנה ולא רוצים להרוס את ההפתעה, ניתן להגיע לחנות התכשיטים עם טבעת ישנה של אותה אישה שאתם יודעים שמתאימה לה בגודל, ולקנות טבעת במידה הזאת.

התאמת התכשיט לאישה
בנוסף לסוג התכשיט, החומר ממנו הוא עשוי, אופן העיצוב שלו ומידתו, חשוב להתאים את התכשיט לחיי היומיום של האישה. במידה ואנו קונים תכשיט אשר מיועד לענידה יומיומית, לא נרצה לקנות תכשיט בולט ונוצץ מדי שלא משתלב עם בגדי העבודה היומיומיים שלה. אם מדובר בתכשיט שאמור להיענד רק באירועים מיוחדים ניתן לבחור בתכשיט נוצץ יוקרתי ובולט. כמו כן רצוי להתאים את גוון התכשיט, ואבני החן אם יש בו, לגוון עורה של האישה לה הוא מיועד.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר