טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעת חצי נישואין

טבעת חצי נישואין הינה טבעת עגולה – טבעת יהלום שנמצאת על פי רוב בסמוך לטבעת האירוסין כדי "להשלים" אותה. טבעת נישואין אמורה להיות חלקה וללא קישוטים כל שהם כמו למשל אבני חן (יהלומים, פנינים ועוד) או חלקה מחריטות, ואפילו אמורה להיות "טהורה" מבחינת הרכב החומר שלה – זהב לבן, זהב צהוב או כסף. אם- כן, אז מתי מוענקת טבעת חצי נישואין אם לא בטקס הקידושין? מקובל להחליף את טבעת הקידושין ה"מיושנת" בטבעת מפוארת אחרת שאינה חלקה, ומשתלבת עם שאר הטבעות.

כיצד מעוצבת טבעת חצי נישואין?
טבעת זו משובת יהלומים על כל אורכה בדרך כלל או פשוט בחצי הטבעת אשר נראה לעין. פעמים רבות היא דקה יותר מטבעת קידושין, כדי לשמור על נוחות וכן להתאים אותה על אותו פרק יד לטבעת האירוסין שתיענד לאחריה. טבעת זו המוענקת לאחר טקס הקידושין היא טבעת שיכולה להיות מקושטת – ההלכה לא מונעת זאת. כמו כן, אם מעוניינים בכך, ישנה אפשרות "למחזר" את החומרים המשובחים של טבעת הנישואין המקורית, כמו למשלזהב טהור, ולהשתמש בעם לעיצוב טבעת חדשה בעיצוב שונה. והיכן רצוי לעצב את טבעת חצי הנישואין? בדרך כלל רצוי במקום שבו נקנתה טבעת האירוסין, משום שהמקום יכול להבטיח עיצוב תואם לשתי הטבעות.

סיבה למסיבה
כל שמחה במשפחה יכולה להיות אירוע מתאים להענקת הטבעת הזו. הולדת הילד הראשון, טקסים שלאחר הנישואין או אפילו כשי נישואין הניתן לאחר החופה עצמה. עצם מעמד ההענקה מעלה את ערכה הסנטימנטלי של הטבעת ככל שטבעות וסימליות יכולים ללכת ביחד. היום, שילוב של מספר טבעות על פרק אצבע אחת הוא מעניין ומרענן, וניתן ליצור ממספר טבעות וריאציות שונות. כך גם בין סט הטבעות האלו.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר