טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעת לגבר

תכשיטים לגבר מקובלים מאז ומתמיד – אלו סממן ליוקרה בחברות מסוימות או לגבר המטופח. כמו – כן, טבעות נישואין מקשטות את רוב ידי הגברים הנשואים, והיות וזהו תכשיט בודד על פרקי היד, זהו התכשיט הבולט ביותר על גופו בדרך כלל, ועל כן חשוב לבחור בטבעת אשר תהיה הולמת מבחינת צבעים ליד, גודל ונוחות, ככל שהגבר פעיל בעבודות כפיים. הרבה פעמים מדובר בטבעת נישואין עשויה זהב טהור, משום שטבעת זו, שאמורה להיענד בכל יום אינה מעודדת פעולות כימיות עם הגוף ועל כן היא יחסית בריאה לגוף.

טבעות נישואין לגבר
ביהדות, לא היה נהוג לענוד טבעות מתחת לחופה – אלא רק לאישה. לזאת יש סיבות שונות, שהיום ישנו ספק אם היו פועלות בתפיסה החברתית הקיימת: רבנים סברו כי הגבר לא אמור להדמות לאישה בשל ענידת טבעת לאצבעו, ובנוסף לזאת יש את האיסור בגלל הדמיון למנהג הגויים. מכאן או מכאן הגרסה הקדומה יותר אומרת כי מוסד הקידושין שומה ליחסים שבין עם ישראל לאלוהיו, אשר הטבעת של האישה מסמלת עוד חוליה בשרשרת בית ישראל, וכפי ששם ישראל כפוף לאלוהיו, כך גם האישה כפופה לבעלה. מבלי להתעסק בסוגיית הטבעות וסימליות, כיום שני בני הזוג מעוניינים בסמל אשר יבחין בין ימיהם הקודמים לבין מעמדם כעת, והמנהג לענוד טבעת לבעל מצוי בזרמים רפורמים ואף בזרמים קונסרבטיבים רבים.

האם רצוי שהוא יבחר את הטבעת?
אם את קונה לו טבעת במתנה, חשוב שהוא ימדוד אותה. עניין הנוחות חשוב ביותר- את זה השאירי לו, ותוכלי לעזור בעניין העיצוב המתבקש לטבעת זו. הקשר הנצחי בין בני הזוג נרקם כבר במעמד זה שמסמל שייכות ומתנה שיש מאחוריה סמליות מיוחדת שיש רק בין בני זוג.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר