טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

תכשיטים בשיבוץ יהלומים

היהלום מגיע בצורתו הגולמית מהטבע, כמינרל העשוי פחמן בלבד, כשאורו מובלח. זהו מינרל המופק מעומדים של 150- עד 250 ק"מ במעמקי האדמה, תחת חום של 1,000- 1,200 מעלות צלסיוס, הוא נוצר ממאגמה עשירה בפחם – המאגמה מתפרצת בהתפרצות געשית ביחד עם היהלום, ועל- כן נדירותו. כדי להפכו ליהלום היקר והנוצץ יש ללטש אותו בתנאים מיוחדים על ידי מעצב תכשיטים מוסמך לכך או יהלומן.  יהלומים יקרים באופן טבעי משום נדירותם ובשל התהליך שהם עוברים,  אולם כיום יש את הידע ואת האמצעים להפיק גם יהלומים סינתטיים, שמחירם זול בהרבה מהיהלומים האמיתיים.

תיקון תכשיטים בשיבוץ יהלומים
היות ויוקרתו של יהלום נמדדת גם בעיצובו, רצוי לעשות טיפול בפגמים של יהלומים, כמו בשטיפה ומילוי יהלומים – היהלום עובר סדרת טבילה בחומצות ובהרתחה, קדיחה באמצעות קרני לייזר, דימוי הסביבה הטבעית של היהלום – טיפול בלחץ או צביעת האלקטרונים דרך קרן לייזר. תכשיטים בשיבוץ יהלומים הם אלו אשר נותרים גם עשורים רבים ואפילו מאות בשנים ועוברים בירושה, לכן הם "זוכים" לטיפולים מיוחדים מסוג זה. יהלום הוא סמל לעושר, יוקרה ומעמד, אולם אם לא מטפחים אותם הם עלולים להפגם באופן בלתי הפיך.

יהלום הולם כל אחד ואחת
כיום גם גברים עונדים עגילים, אז מדוע שלא יענדו עגילי יהלומים? את היהלומים ניתן לשבץ לכל תכשיט – טבעת, עגיל, צמיד, שרשרת ועוד, הוא מסמל יוקרה ולכן הוא נמצא במקום שניתן להבחין בו בעין. טבעות או תכשיטים בשיבוץ יהלומים מקובלים אצל עדות רבות כמוהר או מתנת נישואין בטקסים מיוחדים כדי לסמל את הנדירות הרבה. וממש כמו הקשר, רצוי לטפל בתכשיט גם לאחר קבלתו – להבריק את הזהב או את הכסף ולהעניק טיפול מיוחד גם ליהלומים שדוהים עם הזמן משום השריטות. 
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר