טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

אבן חן יקרה

אבני חן הן מוצר הקיים משחר ההיסטוריה, כחפץ למסחר ולמוהר, כמו גם סימן ליוקרה ולמעמד גבוה. אבן חן יקרה היא סלע, מינרל או מאובן נדיר. משום הופעתה באופן נדיר במעמקי האדמה בסלעים או בנהרות או בנחלים האדם ליטש אותה לכדי תכשיט – כלומר הסיר את שכבת האבן הרגילה אשר משווה לאבן מראה של אבן רגילה, ותוך כך קיבל אבן חן יקרה כתוצאה מוגמרת.

אבן חן יקרה עם כל ספקטרום הצבעים
לאבן חן המכונה גם "קריסטל", ישנו ספקטרום צבעים מורכב ורב. כל אבן מקבלת את צבעה על- פי דרגת החום שאליו היא נחשפת- ככל שיותר חם, כך צבעה עמוק יותר, וככל שהאבן קשה יותר- כך היא גם מבריקה יותר. אלו תכונות שמצביעות על נדירותה של האבן ולכן גם על הביקוש לה. כמעט לכל אישה ישנו תכשיט אחד לפחות המכיל אבני חן משום יופיה ויוקרתה, ואף התאמתה לסגנון ולצבעי הלבוש. משום הספקטרום הרחב שמוצע באבני חן, ניתן לגוון ולהתאים מדי יום או מדי אירוע את האבן אשר מורכבת על כל תכשיט ותכשיט.

מהי אבן חן יקרה ביותר?
ערכה של אבן חן יקרה, כמו כל מוצר בעצם, נקבע על- פי היצע וביקוש. ישנן דרגות נדירות אשר על- פיהן אבן- החן נמדדת: סוג האבן, איכות האבן, נדירותה, צלילותה והגוון שלה. כך גם נקבע אם אבן החן היא יקרה או חצי יקרה, אולם נענדת בידי כולן ולא תמיד מובחנת ביוקרתה בציבור הרחב- זהו פריט בעל ביקוש בכל צורה.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר