טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

מחירי טבעות נישואין

יש סטיגמה לכך שטבעות נישואין הן מוצר יקר ערך. הסיבה הראשונה היא שהטבעות עשויות בדרך כלל מחומרים יקרים, ונקנו לאחר תהליך עיצוב תכשיט עליו מופקד אמן. זוהי טבעת נדירה וחד פעמים בחיים בדרך כלל- ולכן היא כה מושקעת, כמו הבעת המחויבות אל מושא האהבה. אולם לא כולם יודעים, כי מחירי טבעות נישואין יכול להשתנות, ולא כולן בסדר גודל של אלפי שקלים חדשים.

כיצד משתנים מחירי טבעות נישואין?
עיצובן של טבעות נישואין מוגבל מראש על- פי ההלכה, ומוחמר בהתאם למידת האמונה של מי שעונד אותן, אולם זה לא משנה את המחיר. יש תקופות שהמחירים עולים- מפני הביקוש, למשל- לאחר ל"ג בעומר ובכלל בתקופת הקיץ הארוכה. אולם אם ישנו ביקוש מועט יחסית, מחירי הטבעות ירדו, ממש על אותו העקרון. ישנם מעצבים שמוכרים טבעות במחירים זולים יותר מאלפי שקלים, זה תלוי במי שבוחר אותן. ישנן מכירות אינטרנטיות של חנויות רגילות שמציגות את מרכולתן הזוהרת כקטלוג זמין מכל בית לקהל. אמנם לא תמיד המחיר מפורסם, אך לפחות תוכלו לדעת מהו כיוון העיצוב החשוב לכם.

כיצד ניתן להוזיל מחירי טבעות נישואין?
תוכלו למצוא אצל מעצב אחד טבעות רבות, בקשת רחבה של מחירים. כדי להקל על תהליך החתונה בעזרת טבעת שרציתם לשבץ, ניתן להגיע עם טבעת קלאסית לחופה, ולאחר החתונה לשבץ אותה ביהלומים. ישנם גם מבצעים ברשת כדוגמת קבלת טבעת שניה בחצי מחיר, ועוד.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר