טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעת חרוזים

כבר מזה מספר שנים שטבעת חרוזים או שאר תכשיטי חרוזים למיניהם הם עניין אופנתי. ניתן לשים את האצבע על אותן חנויות לחרוזים לעבודה עצמית, שפתחו נישה שלמה של קורסים לעיצוב תכשיטי חרוזים ומעצבי תכשיטים, ובדוכני המכירה ובחוצות העיר התפשטה השמועה הצבעונית. 

היתרונות הצבעוניים בטבעת חרוזים
טבעת חרוזים היא תכשיט בפני עצמו. היופי שבה הוא הפשטות- או הפתרונות היחודיים שניתן ליצור ככל שהדמיון מאפשר זאת, והיתרון שבה הוא בזמינות שלה בכל מקום. היא אינה עשויה חומרים יקרים, ולכן בדרך כלל גם אינה יקרה, אלא אם הושקעה בה עבודת עיצוב מרשימה, או דרך מי היא נמכרת. ישנם חרוזים יקרים יחסית, והם לא נראים כמו החרוזים הרגילים. החומר ממנו עשויה הטבעת עצמה גם הוא עשוי להשתנות, והוא יכול להיות עור, קריסטל, פלסטיק, חוט ניילון ועוד. היתרון הנוסף בטבעת חרוזים, הוא שניתן להתאימה בקלות לאצבע- היא מתרחבת, ובמקרה שבו צריך להצר אותה, ניתן אף להכין טבעת חרוזים נוספת בקלות- ולהתאימה למידות. הטבעות ססגוניות וניתן לשלב בכל יום הרכב אחר של טבעות שתתאמנה לבגדים.

עיצובים שונים לטבעת חרוזים
עם הזמן נוספו סגנונות שונים של עיצוב טבעות חרוזים, כשלפעמים אלו משולבים בחומרים אחרים – כמו למשל- המתכת ממנה עשויה הטבעת, או פשוט סגנונות שונים לשזירה. יש עיצוב פרואני, עיצוב עתיק, תכשיטי ערב וסגנונות לא קונבנציונליים. 

 

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר