טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעות נישואין לגברים

כשמדברים על טבעות, רגילים להתכוון לטבעות שאישה עונדת, וכאן בדיוק המקום לתקן את הטעות דרך אפליה מתקנת. בני זוג באשר יהיה מינם, לשניהם קונים טבעות נישואין. וכך גם הגבר. בטבעת הנישואין מקדש הגבר את האישה לצידו, והיא עונדת לו אותה החל מאותו המעמד.

כיצד מעוצבות טבעות נישואין לגברים?
טבעות נישואין לגברים בדרך כלל תהיינה פחות מעוצבות ובולטות, מהסיבה הפשוטה שאין הם נוהגים (בהכללה כמובן) לענוד טבעות ממילא, וזה דבר בולט ביותר. טבעתו של הגבר תהיה ברוב המקרים זהה לזו של האישה, ולפי ההלכה חשוב שתהיה לה דוגמה אשר חוזרת על עצמה בכל צידי הטבעת- כלומר העיצוב אחיד, וישנם המחמירים ואוסרים על עיטור ואף על חריטה כמו גם על צירוף אבן- חן. המקלים פשוט אינם מצרפים לטבעת אבן חן. ושוויה לפחות פרוטה אחת. ביהדות, ישנה מטרה לעיצוב הפשוט הנדרש, וזה שהכלה תוכל להעריך נכון את שווי הטבעת. לפי הקבלה, על הטבעת להיות עשויה כסף (סמל לחסד) עגולה מבפנים ומרובעת מבחוץ.

היכן קונים טבעות נישואין לגברים?
נהוג לקנות בחנויות מעצבי תכשיטים. גם אם הקטלוג מצוי בקניון וירטואלי, כדאי לגשת לחנות ולמדוד את הטבעת. בכל מקרה- אמצעי התשלום אינו יכול להיות דחוי באף צורה שהיא, אלא רק במזומן. הסיבה לכך היא שלא תהיה שאלה בנושא שייכותה של הטבעת לבעליה בעת טקס הקידושין.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר