טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

שרשרת פנינים

שרשרת פנינים היא תכשיט קלאסי שלעולם לא יוצא מהאופנה ומלווה אותנו שנים. הפנינים יוצרות מראה עדין ומלכותי ויכולות להיות תכשיט מצוין לערב ולאירוע מיוחד ומצד שני  יסתדרו נהדר גם עם ג'ינס וטי-שירט שיראו מיליון דולר בעזרתם.

מה חשוב לדעת לפני קניית שרשרת פנינים
כל אישה צריכה לפחות שרשרת פנינים אחת שתשלים את הופעתה ותגרום לה להרגיש מלכה. לפנינה מייחסים כוח של פוריות ומלכות מזה שנים והיא בעלת ערך כספי הנובע מיופייה ונדירותה. גודלה, צורתה, מידת בהירותה, צבעה ומין הצדפה או השבלול שממנו נלקחה הפנינה יקבע את ערכה הכספי.הפנינה עשויה חומר אורגני הנוצר כתוצאה מהפרשות שונות של רכיכה כתוצאה מגירוי חיצוני, לרוב לא מדובר בגרגר חול בודד שמגרה את הצדפה כפי שרובנו נוטים לחשוב.שכבות של החומרים השונים המופרשים נערמים זו על גבי זו  ועם הזמן הן הופכות לפנינה ייחודית.

שרשרת פנינים טבעיות או מתורבתות?
בבואנו לקנות שרשרת פנינים חשוב שנבין מה מקורן ומה משפיע על ערכן וצורתן של פנינים.שליית הפנינים דורשת צלילה חופשית לפרקי זמן ממושכים וכמובן שלא בכל צדפה ניתן למצוא פנינה אלא להפך.קושי זה למצוא פנינים טבעיות הוליד את הפנינים המתורבתות. פנינים אלו גדלות במתחם מוגדר ומגרים אותן באופן מלאכותי,הן עגולות יותר מין הפנינים הטבעיות וערכן נמוך יותר. עם השנים מחיר הפנינים עבר עליות ומורדות בשל אופי מציאת הפנינים.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר