טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

צמדי כסף

צמידי כסף הם פריט חובה בכל קופסאת תכשיטים של כל אישה. זהו פריט משלים להופעה שיכול להפוך אותה מנחמדה בלבד למדהימה ומרשימה ברגע. צמידי כסף יכולים להיות מרשימים לענידה יומיומית או ייחודיים ובולטים לאירוע מיוחד. ניתן למצוא שפע עיצובים, גדלים וצורות של צמידי כסף כך שכל אחת יכולה להתאים את התכשיט לטעמה האישי ומטרותיה הספציפיות.

בחירת צמידי כסף
כמו כל תכשיט גם בחירת צמידי כסף צריכה להיעשות בהתאם לטעם האישי ולהופעה הכללית. לבחורה עדינה בעלת פרקי יד צרים במיוחד לא יתאימו צמידי כסף בעלי עיטורים גדולים ומסה גדולה בעוד שלפרקי יד מאסיביים לא תמיד יתאימו צמידי כסף עדינים ודקיקים שעלולים להיבלע. כמובן שאין חוקים וכל אחת יכולה לבחור כראות עיניה . במידה ונבחר צמיד שהשימוש בו יהיה על בסיס יומי חשוב להקפיד על בחירת צמידי כסף נוחים, כאלו שלא יכבידו, לא יפריעו לתנועת היד ולא יגבילו לבוש או כל פרט אחר בהופעה.

שמירה על צמידי כסף
שמירה על צמידי כסף בצורה הטובה ביותר דורשת כמה דברים. בראש ובראשונה , מניעת מגע שלהם עם חומרי ניקוי שונים וחומצות מומלץ להסיר תכשיטים בעת ניקיון ומטלות שונות העלולות לפגוע בצורתם השלמה (נשיאת משקל וכדומה). ניקיון התכשיט עם מטלית עדינה והימנעות הצטברות מים עומדים על התכשיט גם הם יעילים מאוד בשמירה עליהם. צמידי כסף איכותיים לא ידרשו מכם משימות מיוחדות ויוצאות דופן כדי לשמור על שלומם והם ילווה אתכם לאורח זמן רב.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר