טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

תכשיטים מעוצבים

אין ספק כי אחת המתנות המרגשות בחיי אישה הייתה לאורך השנים קבלת תכשיט, ונראה שגם בעתיד הקרוב תמשיך מתנה זאת לרגש. עם השנים הפכו התכשיטים המעוצבים לתעשייה של ממש ועיצובים רבים ומגוונים הופכים אותם ליוקרתיים יותר, וזאת עקב הסיבה שתכשיט ניתן לעצב באופנים שונים ומגוונים, לקשט ביהלומים מהודרים ובעיקר להתאים אותה לבחורה שעתידה לענוד טבעת זו לשנים רבות.

כיצד לבחור?
כאשר ניגשים לבחור עיצוב של תכשיט כל שהו(טבעת,שרשרת וכדומה) יש לשים לב לשתי פרמטרים עיקריים, איכות היהלומים המהדרים את התכשיט במידה והוא מהודר בכאלה, והתאמתו לעונדת. איכות היהלומים נמדדת על פי קריטריונים ברורים הכוללים צבע קראט ניקיון וליטוש, כמובן שככול שאיכות הקריטריונים גבוהה יותר כך גדל מחירו של התכשיט.בנוסף אסור לשכוח כי יש לקחת בחשבון את הבחורה העתידה לענוד את התכשיט ועל כן יש להתאימו לבחורה, במקרים אלו חשוב לנסות "לקלוע" לטעמה של הבחורה, לצד נתונים נוספים אשר יש לקחת בחשבון כגון אלרגיה למתכות שונות.

מהם מחירי התכשיטים?
כפי שצוין מחירו של תכשיט יקר לרוב וזאת עקב ההשקעה הרבה הגלומה בא. מחירה של טבעת היהלום שרשרת מעוצבת או זוג עגילים מלוטשים היטב נקבע על פי איכותו של היהלום וסוג המתכת המרכיבה את התכשיט.

מדוע משתלם להשקיע בתכשיטים מעוצבים?
כיום משתלם להשקיע בתכשיטים מעוצבים מפני שאלו אשר מגיעים כמתנה הופכים את מראה העונדת לאלגנטי הרבה יותר, בנוסף לכך שהדבר מחמיא, ולכן חשוב להשקיע בתכשיטים הללו.
בכול זאת חשוב לזכור, כי בחירת תכשיט מעוצב הינו תהליך ארוך ומרגש ובמה להעניק מתנה אוהבת ומכובדת בכול הלב, זהו תהליך המתוכנן בקפידה והרצון בהצלחתו, לכן חשוב מאוד לדעת לבחור את התכשיט בעיצוב הנכון שיגרום אושר רב לבחורה העתידה לעונדו.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר