טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעות אירוסין מעוצבות

תאמינו או לא, הגיע הרגע- וכמו בחלום הנסיך מעניק לנסיכה (או להיפך) טבעות אירוסין מעוצבות  ונחשקות בעצם לשניכם. היא עושה את זה במקום רומנטי, או שהוא מחליט לקחת אתכם לחנות משום שאינו מכיר את טעמה המעודן של זוגתו לעתיד.

טבעות אירוסין מעוצבות ביחסי שכנות לטבעות האחרות
לטבעות אירוסין יש אין סוף אפשרויות עיצוב, בניגוד לטבעת נישואין. אחת הטבעות אם לא שתיהן נשארות לבסוף ענודות על ידכם משך כל זמן הנישואין (ויש כאלו שאף לא יורידו זאת במשחקי ספורט עקב אמונה במזל המגיע עמן), ולכן חשוב שתהיינה ביחסי שכנות טובה. טבעות אירוסין מעוצבות משובצות לעתים קרובות באבני חן- טבעות נישואין לא תהיינה כשרות אם תכלולנה אבני חן בנוסף עקב חוקים נוקשים ביהדות, ולכן נותר לפרוק את הטעם היצירתי בטבעות אירוסין מעוצבות, אולם חשוב מאוד לדעת לשלב אחר- כך את טבעת הנישואין בהתאמה.

מה התקציב לטבעות אירוסין מעוצבות?
מכיוון שעיצוב הטבעת וההשקעה בה אמורים להיות מתוגמלים ביחס ישר, יתכן מצב שבו טבעות אירוסין מעוצבות כבר ללא אבן החן תעלינה יקר, ועל אחת כמה וכמה יהיה יקר בתוספת יהלום או אבן- חן אחרת. כדאי לדעת שניתן לשלב אבני חן שונות בטבעות, ורצוי לחשוב הלאה גם לגבי טבעת נישואין ולהתחשב בתקציב שבידכם. כדי לערוך סקר שוק קצרצר או אף מעמיק ניתן לערוך השוואת מחירים של טבעות אירוסין מעוצבות באתרי האינטרנט השונים.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר