טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעות נישואין מיוחדות

טבעת נישואין היא אחת משלוש הדרכים לקדש את האישה, ולהכניסה במוסד הנישואין, והיא הסמל המובהק- הסממן החיצוני המראה על קיומו של הקשר בין שני האנשים לעולם החיצוני ולכל מי שמתעניין. כל עוד עונדים טבעת זו- סימן שהאישה מקודשת לחתנה כדת משה וישראל- או בחתונה אזרחית.

טבעות נישואין מיוחדות לעונד ולעונדת
בהלכה, נהוג כי הבעל הוא זה המעניק לאשתו המיועדת את טבעת הנישואין, אולם כל זוג נוהג לפי אמונתו, כך שהכלה גם היא מעניקה לבחיר ליבה טבעות נישואין מיוחדות במעמד החופה והקידושין, מה שאומר שהיא זו שבחרה אותן. לא רק מעניק הטבעת רשאי לבחור אותה אלא שני בני הזוג יכולים, אולם הענקת הטבעת תיעשה על- ידי החתן בלבד או הכלה בלבד. שני בני הזוג יבחרו טבעות נישואין מיוחדות המתאימות לנתוניהם הגופניים וגם לכיס ולגודל ההשקעה. בהרבה מהמקרים תהיה זו טבעת סטנדרטית עשויה כסף או זהב בלבד, אולם אלו הרוצים להוקיר את המעמד על- ידי קניית טבעות נישואין מיוחדות, מוצעות להם אפשרויות רבות לבחירה, כמו גם להזמנת העיצוב.

לפי ההלכה או בלעדיה
על טבעות נישואין הוטלו מגבלות עיצוב לפי ההלכה, ואיש באמונתו יחיה. יש רמות שונות להגבלים- כמו חומר הטבעת- לכסף בלבד, צורת הטבעת- לעגול מבפנים ומרובע מבחוץ, ויש כאלו שאוסרים הנחת אבנים מיוחדות. בכל אמת מידה, ניתן לייחד את הטבעת או שתי הטבעות לפי בחירה והזמנה מיוחדת מבעל מקצוע, וטבעת זו האמורה להיענד לאורך כל החיים תנציח את הקשר המיוחד לכם- ולכם בלבד.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר