טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

שרשרת מגן דוד

מעל או מתחת לבגד, כי זה חשוב לנו.. הסמל- כוכב בעל שישה קודקודים, אשר עוד לפני שהפך לקבליסטי וליהודי הופיע בדתות אחרות כמו הינדואיזם ובודהיזם (ושם סימל את סימלה של האלה סרסוואטי- אלת החוכמה והלמידה, והרמוניה ושקט- בהתאמה) ואף הופיע באיסלאם, אומץ וצמח להיות סמל הציונות אשר עליו גדלנו, סמל המגן, כפי שנמצא על לוחות מגיניו של דוד המלך. האות ד' אשר בתחילת שמו של דוד המלך צוירה כמשלוש בכתב עתיק, וכך הסמל הוא שני משולשים הפוכים האחד למשנהו. יש עוד פרשנויות שונות לסמל המיוחד הזה, גם מבחינה גיאומטרית.

שרשרת מגן דוד – כחותם על ליבנו
בתקופה שבה אפילו מדונה משתמשת בסמלי קבלה כאלו ואחרים, כדאי לדעת כי סמל מגן דוד הנו קמע נגד עין הרע, וענידתו כשרשרת מגן דוד תגן על העונדים אותו, כמו גם הסמליות בהיפוך המשולשים- ומשמעותו הניגוד בין הגשמי לרוחני, קודש וחול- אשר יוצרים יחדיו שלם.

פריט אופנתי בעל משמעות מקדמת דנא
שרשרת מגן דוד היא תכשיט לגבר ולאישה ובדרך- כלל מעוצבת מכסף או מזהב. לעתים ניתן למצוא את התכשיט מקושט באבני חן, בעיקר כחולות, אשר מסמלות גם הן את הרחקת עין הרע. את התליון בשרשרת מגן דוד ניתן לעטר באופנים רבים, ניתן למצוא אותו בגדלים שונים, ולהתאימו לשרשרת עליו הוא נענד, או אף להפרידו מהשרשרת ולהשתמש בו כעגיל, תליון לבגד, לצמיד ועוד.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר