טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעות אירוסין זולות


רגע הצעת הנישואין ידוע לכל כאחד המלווה את חיי בני הזוג המאושרים כזיכרון מתוק ובלתי נשכח. לא בכדי, אם כן, כי מדובר ברגע המתוכנן בקפידה חודשים קודם לכן, כאשר שיאו הוא כמוהן שליפת טבעת האירוסין. רכישתה של הטבעת ידועה כתהליך סבוך, שכן זו מצריכה השקעה כספית לא מעטה, וזאת ללא ידיעתה ו/או סיועה של המיועדת לענדה. עם זאת, אין עובדה זו בכדי למנוע מהמעוניינים למצוא טבעת יפה, הולמת וזולה באופן יחסי.

טבעות אירוסין זולות- הכיצד?
ישראל מציעה שוק נרחב ומגוון של טבעות נישואין ואירוסין, אשר מחיריהן פרושים בהתאמה על קשת רחבה של טווחי מחירים שונים. עלות טבעת אירוסין נקבעת על פי המותג שאליו היא משתייכת, החומרים ממנה זו נוצרה (זהב צהוב, זהב לבן, זהב ורוד..) וכמובן- טיב היהלום או מספר היהלומים המשובצים בה. ערכם של אלה האחרונים מתבסס על ארבעה פרמטרים עיקריים והם צבע, ניקיון, איכות הליטוש ומשקלם בקראטים.

היכן ניתן לרכוש טבעות אירוסין זולות?
ובכן, דרך בטוחה לרכישתה של טבעת איכותית וזולה היא שימת דגש על "שרשרת המזון" של היהלומים. משמעות בביטוי זה, הוא שעלות טבעת האירוסין עולה בהתאמה עם מספר הידיים שזו הייתה ברשותן. בזאת אין הכוונה למספר הרוכשים הפרטיים, אלא לחנויות, קניינים, סוחרי תכשיטים וכולי. עקב כך, רכישה ישירה עד כמה שאפשר מבורסת התכשיטים תבטיח מחירים משתלמים.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר