טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

קטלוג טבעות אירוסין

טבעות האירוסין הינן טבעות בעלות משמעות מרובה עבור כל אישה בכלל וכל כלה בפרט. טבעות האירוסין מסמלות את הכוונה של הגבר לכרות את ברית הנישואין עם בחירת ליבו. מצד שני, טבעת זו מסמלת את האישור של האישה והרצון שלה להינשא. בדרך כלל החתן לעתיד מציע נישואין לבחירת ליבו כאשר הוא כורת ברך בפני אהובתו ולאחר שהיא מסכימה, עונד את טבעות האירוסין על אצבעה. טבעות האירוסין מלוות את הנשים למשך שנים רבות כאשר לאחר טקס הנישואין, האישה עונדת גם את טבעת הנישואין.

טבעות אירוסין איכותיות
טבעות האירוסין שונות בדרך כלל בעיצובן מטבעות נישואין. נהוג לעצב את טבעות האירוסין על ידי שיבוץ של אבן יקרה כגון יהלום במרכז הטבעת. ניתן לעצב את טבעת האירוסין באמצעות כסף, זהב לבן או זהב צהוב. העיצוב והחומרים מושפעים מהטעם האישי של העונדת. על מנת להתאים את מראה טבעת האירוסין לאישה שתענוד אותה, כדאי להיוועץ לגבי העיצוב עם אנשי מקצוע ואנשים שקרובים לכלה לעתיד. על מנת לעשות זאת בצורה היעילה ביותר, כדאי לבדוק את טבעות האירוסין שקיימות בשוק על ידי עלעול בקטלוגים מקצועיים אשר מפרטים אודות כלל הפרטים לגבי הטבעות ומייצגים את התמונות המוגדלות של התכשיטים.

בחירת טבעת אירוסין מושלמת
קטלוג טבעות האירוסין כולל פרטים אודות מחיר הטבעות, משקל, עיצוב הטבעות, ועוד. על ידי קבלת קטלוג מעודכן של חברת תכשיטים מובילה באמצעות דואר אלקטרוני ניתן להתעדכן אודות המוצרים הקיימים בשוק ולגלות מהן העלויות של טבעות האירוסין.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר